Ekskluzywna depilacja LYCON już w Puławach

LYCON – australijski producent ekskluzywnego wosku do depilacji, debiutuje na rynku polskim oferując precyzyjną i prawie bezbolesną metodę depilacji. LYCON to synonim najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji w dziedzinie depilacji woskiem. Znane na całym świecie produkty marki powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych naturalnych składników, odznaczając się wysoką skutecznością i udowodnionym działaniem pielęgnacyjnym. Do grona wielbicielek depilacji woskami LYCON należą: Victoria Beckham, Beyonce, Paris Hilton, Uma Thurman, Kate Moss, Jenifer Lopez i wiele innych!

 

 

Znane na całym świecie woski LYCON powstają z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych. Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację usuwając uporczywe włoski nawet te najkrótsze o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą.
Najlepszej jakości żywice, naturalne składniki i olejki aromaterapeutyczne to sekret skuteczności wosków LYCON. To one sprawiają, że depilacja jest skuteczna i komfortowa. Przed aplikacją wosku nakładamy specjalny olejek, który działa jak bariera pomiędzy skórą i woskiem. Dzięki temu LYCON przykleja się do włosów a nie do skóry i nie powoduje uczucia dyskomfortu podczas zabiegu. Wspaniały zapach, ciepła, przyjemna temperatura aplikacji i niesamowita plastyczność pielęgnują i dbają o Twoją skórę.
  • Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm!*
  • Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian.
  • Dla większości klientów bezbolesna!
  • Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
  • Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
  • Różne typy wosków – indywidualny dobór dostosowany do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki, uda, ręce lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2mm.

 

Be Beauty Clinic jest jedynym gabinetem kosmetologicznym w Puławach, oferującym ekskluzywne  woski australijskiej firmy LYCON. Mimo, iż jest on droższy niż inne, my oraz miliony klientek, potwierdzamy, że jest on w pełni wart swojej ceny. Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego!